Кількість
|
Вартість
|
||
|
Смола епоксидна Crystal Art Resin 2. Уп. 1.34-6.4 кг. Густа, для картин, пiдставок та покриття поверхнi
Особливості смоли
Ця смола має більш густу в'язкість, зручний час початкової полімеризації і швидку кінцеву полімеризацію і ідеально підходить для малювання шляхом "розкатування" смоли по полотну, заливки картин і коастерiв (підставок), підносів, смоли в молди. Повнiстю прозора.
Смола ідеально контролюється в застосуванні для картин, її підвищена в'язкість і особливості поверхневого натягнення перешкоджають міграції пігментів один в одного, ідеально працює з тонкими шарами і спливаючими пігментами, використовується для ефектів піни і сіткі.
Кожен майстер визначає для себе з якою смолою йому комфортніше працювати, рідшою або густішою. Якщо це ваше перше замовлення, рекомендуємо вам придбати набір з двох смол (рідша і густіша).
Призначення смоли
Ідеально підходить для картин, роботи з артбордами. Підходить для заливки молдів під забарвлення, де потрібне отримання жорстких патернів і малюнків.
Переваги
- ідеальна для створення картин, панно, арт панелей в техніці Resin Art
- практично не має запаху
- дає ідеально рівне і глянсове покриття
- ідеально прозора, не має домішок
- має високу міцність
- піддається поліровці (ідеальний варіант - поліровка полірувальними машинами з пастами 3 М) при необхідності.
- має захист від УФ-випромінювання
- ідеальна під фарбування, так як завдяки досить швидкому часу полімеризації пігменти менше мігрують один в одного). Завдяки рідкій консистенції добре підходить для створення "морської піни".
- підходить для вигону бульбашок пальником, так як не схильна скипати і перегріватися при правильній роботі (швидко вести пальником для вигону бульбашок, не затримуючись на одному місці)
Комплект: компонент А (смола) і компонент В (затверджувач)
Зовнішній вигляд: середньої в'язкості, прозора без видимих механічних включень і слідів води.
Змішування і робота зі смолою
Змішати компонент А (смола) і компонент B (затверджувач) в пропорції по масі A:B = 100 к 60.
Тара для змішування повинна бути чистою. Час змішування - близько 3 хвилин.
Дотримуйтесь правило подвійного змішування!
Змішайте смолу в одній тарі, потім перелийте в другу тару (не знімаючи шпателем залишки смоли зі стінок і дна першої тари) і знову змішайте. Правило подвійного перемішування дає набагато кращий результат, так як пристінкові зони - основна можлива проблемна зона не перемішування. Переконайтеся, що ви змішали смолу з дна, бічних стінок і кутів тари.
Якщо смола буде перемішана недостатньо добре, після застигання на поверхні може залишитися липка плівка! Також, причиною утворення липкої плівки - полімеризація в нерівномірній температурі (намагайтеся накрити полотно куполом і поставити в рівномірно теплому місці, при температурі 23-27оС, щоб не було потоків холодного і гарячого повітря).
Використовуйте широкі дерев'яні стеки, це нейтральний матеріал і зручна форма для пристінкового перемішування смоли.
Після змішування смола може бути забарвлена в будь-який колір з додаванням рідких і твердих полімерних пігментів різних кольорів. Після змішування компонентів робочий час становить близько 40 хвилин. Переконайтеся, що поверхня для роботи в техніці Resin Art рівна (або форма для заливки герметична і не допустить протікання смоли) і можете почати виливати смолу. Акуратно видаліть бульбашки вручну або використовуйте для цього газовий пальник. На час застигання захистіть виріб від пилу.
Залиште роботу на 24 години, щоб смола застигла. Час висихання залежить від температури в приміщенні: при більш високій температурі смола застигає швидше, при більш низькій - повільніше.
Якщо ви працюєте в техніці Resin Art (картини/панно/підстаканники і т.д.) шліфування та полірування не потрібно - покриття буде ідеально рівним і глянсовим. Якщо ви працюєте з більш складними виробами і вам необхідно їх шліфувати і полірувати (прикраси/стільниці і т.д.) смола добре піддається і шліфуванню та поліруванню. Повна полімеризація може тривати протягом 72 годин з моменту змішування компонентів, до цього моменту матеріал не слід піддавати сильним механічним навантаженням. Недополімеризована смола погано піддається шліфовці.
Не допускати попадання вологи в неполімеризовану смолу, не використовувати вологі (змішувачі, молди, підкладки, тару).
Температурний режим
Робота із смолою має бути тільки при температурі приміщення і компонентів 23-25 оС. При отриманні смоли в занадто холодну або занадто спекотну пору року дайте їй відстоятися при кімнатній температурі не менш доби. Украй не рекомендовані нижчі температури. Завжди контролюйте температуру і вологість в приміщенні, вологість повинна складати 50-55 відсотків, температура 23-25 оС. При низьких температурах і підвищеній вологості можливі ефекти занадто довгої полімеризації, появи каламутної плівки на поверхні, розводів із-за неправильного проходження реакції полімеризації. При занадто високій температурі - час початкової полімеризації занадто прискорюється, можливі ефекти "скипання" смоли.
У температурах нижче 20 оС смола густіє, це нормальний стан. При отриманні смоли при нижчих температурах - поставте на огрівальний прилад, якщо вона стала занадто в'язкою, вона швидко відійде.
Запобіжні заходи
Уникайте контакту незахищеної шкіри і слизових оболонок зі смолою, отверджувачами і пилом, що утворюється в процесі шліфування. При роботі з епоксидною смолою використовуйте захисний одяг, респіратор і гумові рукавички.
Не вдихайте пил від шліфування, при механічній обробці готового виробу використовуйте респіратор і захисні окуляри.
Не використовуйте розчинники для видалення епоксидної смоли з шкіри. У разі контакту шкіри зі смолою, отверджувачами, пилом від шліфування, негайно видаліть смолу сухими серветками або рушником, після чого промийте місце контакту теплою водою з милом.
У разі, якщо при роботі з'являється висип на шкірі, призупиніть роботу зі смолою. Якщо при поновленні роботи з матеріалом проблема повторюється, припиніть роботу з ним і зверніться до лікаря. У разі потрапляння смоли або затверджувача в очі, негайно промийте очі водою протягом 15 хвилин і зверніться до лікаря.
Уникайте проковтування матеріалів. Ретельно мийте руки після роботи, особливо перед їжею. Якщо Ви проковтнули епоксидну смолу, пийте велику кількість води і негайно викличте лікаря. При використанні продукції не курити, не пити, не приймати їжу.
Можливі індивідуальна непереносимість матеріалу і алергічні реакції, в разі їх прояви негайно припиніть роботу з матеріалом і зверніться до лікаря.
Умови зберігання
Епоксидні смоли зберігають в щільно закритій тарі, в темному місці, при температурі не вище 30°С, на відстані не менше 1 метра від нагрівальних приладів. Виключити контакти з вологою і летючими речовинами інших хімічних компонентів. У побуті зберігати окремо від харчових продуктів, в місці, недоступному для дітей.
Утилізація
Не допускається попадання рідких смол або їх розчинів в каналізаційні системи, водостоки або будь-які водойми, включаючи річки, струмки або озера. Порожню суху тару передати на утилізацію. У разі відсутності такої можливості вивозити на звалище.