Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Силікони

Міцні та еластичні компаунди, створені для виготовлення будь-яких форм. Форми придатні для відливання гіпсу, поліефірних і епоксидних смол, воску, парафіну, мила, олова, низькотемпературних сплавів і інших матеріалів. Підходять для роботи з гіпсом, виготовлення ліпнини, декоративного штучного каменю, елементів декору. Полімеризуються при кімнатній температурі.

Двокомпонентна силіконова гума з каталізатором олов'яного типу.
Цей тип силіконів у більшості своїй складається з двох компонентів - основної маси і каталізатора, який додається найчастіше в кількостях до 5% від маси основи залежно від марки компаунда. Олов'яні силікони також називають силіконами конденсаційного зшивання або полімеризації. Конденсаційними силікони названі тому, що в процесі полімеризації в силіконовій масі утворюються побічні продукти такі, як спирт, вода і ін. У міру випаровування з маси цих речовин відбувається процес усадки форми зазвичай в межах не більше 2-3%. І- за своєї вартості і непримхливості цей тип силіконів є "робочою конячкою" багатьох творчих і бізнес процесів. Силіконові компаунди на основі олова застосовуються у виготовленні різних гнучких форм для лиття гіпсу, парафіну, мила, рідше для невеликих накладів бетонних виробів, виробів з поліефірних, епоксидних смол і поліуретанів. До недоліків цього типу силіконів у порівнянні з системами на платинових каталізаторах можна віднести в'язкість, точність дозування малих доз каталізатора, усадка готових виробів. Переваги - вартість в співвідношенні з фізичними характеристиками, мінімальний вплив зовнішніх чинників на процес затвердіння.

 

Двокомпонентна силіконова гума з платиновим каталізатором.
Платинові силікони мають велику кількість корисних і зручних властивостей необхідних в роботі. Силікони платинові (або аддитивної зшивки), як їх іще називають, при полімеризації не виділяють побічних продуктів, тому мають набагато менше значення усадки. Хімічна стійкість цього типу силіконів вище за олов'яних, ресурс форм при роботі з агресивними матеріалами (бетон, смоли, поліуретани) більше. Частіше платинові силікони мають меншу в'язкість, що позитивно впливає на заповнення порожнин майстер-моделі. У більшості силіконів на платиновому каталізаторі компоненти змішуються в зручних пропорціях 1: 1, рідше 1: 10. Деякі з платинових силіконів є абсолютно безпечними для контакту з шкірою і харчовими продуктами. Тільки платинові силікони холодного затвердіння застосовуються в кулінарній промисловості. Єдиним мінусом в роботі з платиновими силіконами являється необхідність контролю затвердіння на різних поверхнях і їх вартість.

 

Вгору